blockmaster
BlockMaster – це інженерний потенціал і півстолітня історія підприємства, власні виробничі бази та багаторічний досвід комплексної організації і управління всім процесом будівництва промислових об’єктів і сонячних електростанцій.
BUDENERGO
Торгівля кабельно-провідниковою продукцією.
energotechnologii
ТОВ «Енерготехнології» — сучасне електромонтажне підприємство, розраховане на проектування, комплектацію, монтаж, ремонт, налагодження та випробування електрообладнання, систем контролю та управління електричних станцій і мереж, промислових підприємств.
Horos
ТОВ "Хорос" - сучасна компанія, що динамічно розвивається , заснована в 2001 році, з широким спектром діяльності в галузі будівництва та проектування.
INTERGALBUD
«Інтергал-Буд» – найнадійніша будівельна компанія, яка працює для людей.
KAN
KAN Development - девелоперська компанія, яка очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь у реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності.
PPK
ТОВ «Південна Промислова Компанія» є заводом-виробником комплектних розподільних пристроїв, яке зарекомендувало себе як надійний партнер протягом останніх п'ятнадцяти років.
Rosava
ПрАТ «Росава» — виробничий комплекс з виробництва шин та гумово-технічних виробів.
Seim_93
ТОВ "Сейм-93" - це сучасна організація, яка спеціалізується на виконанні повного комплексу електромонтажних і проектних робіт.