Будівництво кабельного ЗАВОДУ «ПІВДЕНКАБЕЛЬ»  розпочалось наприкінці 1943 року для забезпечення чотирьох південних фронтів наступаючих радянських військ та для потреб  відновлення і будівництва нових промислових підприємств, а в березні 1944 року ЗАВОД випустив свою першу продукцію – партію  обмотувальних проводів. З 1945 по 1965 року була сформована основна інфраструктура та виробничо-технічна база ЗАВОДУ. Вже в січні 1976 року ЗАВОД виробляв 5 тисяч типорозмірів проводів та кабелів.

ЗАВОД не зупинявся у своєму розвитку і необхідно відмітити, що зараз ЗАВОД «ПІВДЕНКАБЕЛЬ» є згуртованою командою натхненних професіоналів. Таким чином ЗАВОД сьогодні це:

  • більше 75 років роботи на ринку кабельно-провідникової продукції, за цей час тисячі клієнтів з дальнього та близького зарубіжжя користуються продукцією ЗАВОДУ;
  • виробляється 25 000 маркорозмірів кабельної продукції;
  • функціонує система менеджменту якості ISO 9001 і система екологічного менеджменту ISO 14001;
  • усі кабелі, що випускаються, піддаються суцільному автоматизованому контролю з видачею споживачеві сертифіката, що підтверджує високу якість виготовленої продукції.

В 1999 році керівництвом ЗАВОДУ було прийнято рішення відкрити офіційне представництво  в м. Києві, і вже 21 грудня 1999 року було засновано підприємство Торгово- Консалтинговий Центр «Південкабельзбут» у формі Товариства з обмеженою відповідальністю. Офіс Компанії знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 84/86, офіс 17

В умовах важкої економічної ситуації і суттєвої конкуренції на ринку, а також за підтримки ЗАВОДУ, ТКЦ «Південкабельзбут» зміг успішно вийти на ринок кабельно-провідникової продукції спочатку в м.Києві, а в подальшому не тільки всього Київського регіону, а й усієї України в цілому. За роки роботи Компанія зарекомендувала себе надійним партнером і її послугами за ці роки скористалися більш ніж 5 000 клієнтів, багато з яких є постійними.

У грудні 2003 року керівництвом ЗАВОДУ було прийнято рішення придбати базу ТКЦ «Південкабельзбут» зі складом кабельно-провідникової продукції в м. Києві. Вже 15 квітня 2004 року ТКЦ «Південкабельзбут» почав відвантажувати продукцію ЗАВОДУ зі свого складу. Адреса бази: м. Київ, вул. Пухівська, 1а.

Завдяки наявності матеріально технічної бази на складі Компанії, сьогодні клієнт може зробити замовлення на необхідну кількість продукції різних типорозмірів і марок кабелю, яку Компанія може поставити в будь-яку точку планети.

Обираючи продукцію,  постачальником  якої є наша компанія, Ви передусім отримуєте беззаперечну якість та гарантію підтверджену не тільки вітчизняними науковими інститутами, а і їх  європейськими колегами.